کتاب یک بار فریبم بدهی

اثر هارلن کوبن از انتشارات هیرمند - مترجم: مهرآیین اخوت-بهترین رمان ها

مایا، خلبانِ سابقِ ارتش، تصویری باورنکردنی در دوربینِ مخفیِ مراقبت از پرستارِ بچه‌اش می‌بیند: دخترِ دوساله‌اش مشغولِ بازی با شوهرش، جویی، است… اما جویی دو هفته پیش به قتل رسیده بود. در قلبِ این معما پرسشی است که مایا را سخت آزار می‌دهد: آیا باید چیزی که با چشمِ خودش دیده باور کند؟ یا زخم‌های جنگ ذهنِ او را به وادیِ توهّم کشانده؟ مایا برای آن‌که جوابِ این معما را پیدا کند باید با اسراری که در ژرفای وجودش پنهان کرده رودررو شود. باید با قصه‌ی باورناپذیری کنار بیاید که درباره‌ی شوهرش می‌فهمد و نیز با قصه‌ای درباره‌ی خودش.


خرید کتاب یک بار فریبم بدهی
جستجوی کتاب یک بار فریبم بدهی در گودریدز

معرفی کتاب یک بار فریبم بدهی از نگاه کاربران
این بررسی همچنین می تواند در Caroles Random Life یافت شود. من این کتاب را دوست داشتم! من یک طرفدار بزرگ کار هارلن کوبنز هستم و سالهاست که این کار را کرده ام. من بعضی از کتاب هایم را از دیگران لذت بردم، اما من هنوز به آن چیزی که دوست ندارم رسیدم. چند سالی است که از کتاب Harlan Coben انتظار میرفتم. من عاشق پیچ و تاب و تبدیل شده است در داستان های خود را یافت و من واقعا لذت بردن از دیدن آقای کوبنز حس طنز کار خود را به کتاب. این کتاب بیش از همه انتظارات من و حتی از طریق برخی چیزهایی است که من انتظار نداشتم. این کتاب یکی از رمان های زیبا Cobens به نظر من است. این کتاب با انفجار باز می شود. مایا در مراسم تشییع شوهرانش است. او کشته شد و قاتل او هنوز دستگیر شده است. دختر مایا دختر حتی به اندازه کافی بزرگ نیست که بتواند درک کند چه اتفاقی دارد. من بلافاصله به مایا کشیده شد. من حتی نمی توانم تصور کنم که چه چیزی در موقعیت او قرار دارد. پلیس هنوز هم در مورد آنچه که او دیده بود، زمانی که شوهرش کشته شد، مورد سوءاستفاده قرار می گیرد. آنها بی رحم هستند و به نظر نمی رسد که بخواهند به او فرصت بدهند که از دست دادن او را ترساند. مایا مقدار زیادی از دست داده است. خواهرش نیز اخیرا فوت کرده است. این واقعا به نظر می رسد که مایا تراژدی بیش از هر چیز دیگری اخیرا تجربه کرده است. پس از تشییع شوهرانش، دوست مایا پیشنهاد می کند که او یک کمپوت پرستار بچه برای مراقبت از نگهبانان دخترش نگه داشته است. او این دستگاه را در خانه اش قرار می دهد، اما زمانی که وی ویدیو را بررسی می کند، او نمی تواند باورش به چشم او باشد. او شوهرش را که با دخترش در فیلم قرار دارد، پیدا می کند. مایا خود را با سوالات بیشتر نسبت به پاسخ پیدا می کند و او شروع به اقدام برای پیدا کردن آنچه که واقعا در حال انجام است. این کتاب مرا به مکان هایی برد که هرگز انتظار نداشتم و این چیزی است که آن را بسیار شگفت انگیز ساخته است. همه چیزهایی که مایا آموخت فقط سوالات بیشتری را مطرح کرد. زمان هایی وجود داشت که فکر می کردم می دانستم کجا می توانستم داستان را به سرعت به اشتباه اثبات کنم و به مسیر دیگری کشیده شود. راه گفتن داستان به خوبی کار می کرد و طرح بندی بسیار دقیق بود. ما تمام وقت را با مایا صرف می کنیم و تمام مراحل را که او در تلاش خود برای یادگیری حقیقت می بیند، می بیند. من عاشق داستانهایی هستم که بتوانم حدس بزنم و به طور کامل توسط چیزهایی که در انتهای داستان آموخته ام، کاملا شوکه شدم. من این کتاب را به دیگران توصیه می کنم. من واقعا فکر می کنم که هر خواننده ای که از یک کتاب هوشمندانه طراحی شده با پیچ و تاب و نوازش لذت می برد از این یکی لذت می برد. من قصد دارم ادامه کار خواندن هارلن کوبنز را امتحان کنم و نمی توانم منتظر بمانم تا آنچه را که با او درمیان می آید را ببینم. نسخه چاپی این خواننده از انتشارات Penguin Publishing Group - Dutton از طریق Edelweiss به منظور ارائه یک بررسی صادقانه دریافت کردم. این یکی! من هرگز نمی دانستم که چطور می توان همه چیز را پیش گرفت و تا انتهای حدس زدم. بسیار سرگرم کننده است ... قبل از خواندن وو هوی ... درخواست من تایید شد !! من نمی توانم صبر کنم تا این یکی را بخوانم !!

مشاهده لینک اصلی
برای من این درست بود همانطور که دیگر رمانهای کوبن که خوانده ام خیلی قوی نیستم. چند چرخش و چرخش وجود دارد، اما من انتظار چنین چیزی را ندارم. همچنین، آن را مانند بسیاری از پرکننده احساس می کرد - مثل یک کتاب 150 صفحه ای به 400 صفحه کشید. این یک تجربه متوسط ​​بود، اما من از خواندن کوبن بیشتر در آینده جلوگیری می کنم.

مشاهده لینک اصلی
هنگامی که من فرصتی برای خواندن یک نسخه پیشرفته از یکی از نویسندگان مورد علاقه خود را ارائه دادم، آن را بسیار خوب بود برای رد کردن. من یک بار منحصر به فرد جدید رمان هارلان کوبن است و مانند بسیاری از رمان های او همه جعبه ها. این رمان تعلیق، شما را به حدس زدن درست در انتها می اندازد و مطمئنا خواننده را سرگرم می کند. مایا استرن یک خلبان بالگرد بازنشسته است و پس از پایان یافتن مشکل در عراق، به خانه می رسد. او در رسوایی متمرکز شده است، او به خانه شوهرش، جو، و دخترش 2 ساله لیلی می رود. مایا مشکلات را ادامه می دهد زمانی که شوهرش جو در یک پارک نزدیک به خانه آنها گلوله کشته شده است.هنگامی که مایا می یابد یک فیلم از شوهر مرده او بازی با لیلی در طب مکمل و جایگزین پرستار نوزاد او می تواند چشم او را باور ندارد. آیا او هنوز زنده است؟ مایاس در جستجوی پاسخ هاست. این رمان یک صفحه ترنر است و مطمئنا خواننده را حدس میزند به عنوان تعلیق تا انتهای اقلیم. بله، این موفقیت دیگری برای Harlan Coben است. من می خواهم از Net Galley و Random House برای تهیه یک نسخه از این رمان در مقابل یک بررسی صادقانه تشکر کنم.

مشاهده لینک اصلی
من را فریب داد .... ...... ...... ...... اما برای آنچه که بود - من پول هایم را به دست آوردم. به کتاب صوتی گوش دادم: معاملات روزانه ویژه. مثبت: زمان زوم شده توسط .... من رانده نشد ..... توجه من را به خود جلب کرد - به راحتی.من فکر نمی کنم من همیشه کتاب Harlan Coben را خوانده ام --- شاید سالها پیش بود یا آن یکی بود از دیگران - Koontz؟ (من این بچه ها را مخلوط کردم). کتاب های فرودگاه ... من آنها را می خوانم وای ... امتیاز 25،409 وجود دارد! 2،663 بررسی ها در Goodreads - 3.91 امتیاز کلی! من با 3.3 ستاره می روم - (بیش از 3 ستاره - اما نه ستاره 4 ستاره) این یک داستان جالب سرگرم کننده بود ... چیزی روشن نیست - اما به عنوان یک پیاده روی همراه - من آن را دوست داشتم. من ... من این کتاب خجالتی را دوست داشتم ... پایان خندیدن ... اما .... آنها یک بار به من دلداری دادند. بنابراین ..... رمان کار خود را انجام می دهد. من متاسفم - @ FOOL، شما یک بار @ .... بسیاری از خوانندگان را احمقانه --- اما شما آن را دوست دارید؟ لول

مشاهده لینک اصلی
* 4.5 ستاره * احمق من یک بار؟ هارلن کوبن چندین بار در طول این داستان خاص فریب خورده است! مایا سارتر، خلبان هلی کوپتر بازنشسته، پس از یک تراژدی پایان دادن به خدمت خود در عراق، به خانه بازگشته است. هنگامی که شوهرش جو را به قتل رساند، مایا با شاهد قتل او، بدتر می شود. رویدادها پس از آن او را می بیند جو در طب مکمل و جایگزین پرستار بچه خود را تبدیل واقعا عجیب و غریب. آیا جو واقعا مرده است؟ او باید باشد - مایا این اتفاق افتاد - در مراسم تشییع او حضور یافت. بنابراین فقط آنچه اتفاق می افتد، به مایا در این داستان پیچیده و چند لایه ای متصل شوید. بار دیگر، هارلن کوبن شامل بسیاری از پیچ و تاب هایی است که من نیاز به گذاشتن برای به دست آوردن بیش از آن! و من هنوز پایان پایان را ذکر کردم؟ خوب، اجازه می دهد فقط می گویند شما معتقد نیستید. من نمی دانستم و من آن را خوانده ام! * متشکرم از Netgalley و Random House UK، Cornerstone برای ARC من، که من آن را یک بررسی صادقانه و بی طرفانه داده ام. *

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یک بار فریبم بدهی


 کتاب شکوفه های ارغوان و شراب نیمروز
 کتاب جنگولک بازی های جناب تام ۱
 کتاب دوتا خفن (کتاب اول)
 کتاب راز سیتافورد
 کتاب آبی ترین چشم
 کتاب دفترچه ی مرگ