کتاب میرامار

اثر نجیب محفوظ از انتشارات دنیای اقتصاد - مترجم: رضا عامری-بهترین رمان ها

چند مسافر در یک پانسیون هر کدام تقریبا به اندازه‌ی یک‌پنجم کل رمان فرصت دارند تا از خود و گذشته و رویدادهایی را که طی اقامت در میرامار شاهدند بگویند. ترکیب جمع مهمان‌های پانسیون شباهت زیادی به یک جامعه‌ی مینیاتوریزه شده دارد. یک ژورنالیست پیر، یک ملاک معذب، یک مجری جوان برنامه‌ی رادیویی، مسئول مالی یک شرکت نساجی و یک مال‌باخته‌ی بدبین، این جامعه‌ی نمادین را تشکیل داده اند. به علاوه ماریا صاحب پانسیون و زهره دختر خدمتکار جوانی که از روستا گریخته و به آن‌جا پناه آورده است، او در تمام روایت‌ها حضوری پررنگ دارد و اغلب مورد تعرض واقع می‌شود، نویسنده رمان را به صورت یک بازه ی زمانی خاص از حضور مهمان‌ها در پانسیون به اجرا می‌گذارد. صحنه‌ی نمایش اغلب همان پانسیون است و روایت‌های فردی معمولا با برخورد به یک شب‌نشینی به شباهت‌هایی در توصیف می‌رسند


خرید کتاب میرامار
جستجوی کتاب میرامار در گودریدز

معرفی کتاب میرامار از نگاه کاربران
من از کتاب سات ارمت از کتاب کتاب قرمز خواندن دارم. درب عقب اتومبیل Romanainen ± N @ ã§eåÿitlilikl Aymanam ã§atä ± ± N ویندوز XP به ویندوز XP geã§tiäÿ büyük از یک کشور به یک مکان در استعاره از AKAI ± L @ olduäÿ ± نوشت gã¼ã§t تایر. می توانم، نمی دانستم deäÿiåÿik YaÅŸar و حرفه، عمومی هیئت مدیره گروه ± از -geã§miåÿ که ایدئولوژی تعلق نیز به IAY از ویندوز XP قرار داده شده - öN توسط خود پس از hesaplaåÿmalarä با هر ± دیگر / آنها به کسانی که از خود آیه ± zlarä ± از توصیف ± LA ± اگزوز مربوط. یک زن در دروازه حوادث وجود دارد. zã¼hr به. درست است همدردی یک رمان قابل خواندن و آسان برای خواندن است ... یک شگفتی خوب برای من یکی از میزبان به نام Serhan است.

مشاهده لینک اصلی
همیشه یک سرگرم کننده نیست، Miramar یکی از مهمترین موارد است. این تاریک، زیبا و گاه ناخوشایند است، rashomon-esque. Miramar همچنین یک پنجره به فرهنگ مدرن و پس از انقلاب مصر (سنی) نیمه دوم قرن بیستم است.

مشاهده لینک اصلی
مقدمه ای عالی در ادبیات عربی مصر و معاصر. نقیب ماهوفه یکی از بزرگترین نویسندگان است که من در آن حضور داشتم. من وقتی این 16 ساله بودم این کتاب را خوانده بودم و در مورد اجزای جامعه ی مصری و دوران ناصر اطلاعات زیادی نداشتم. با این حال، سبک نوشتن، طرح و توسعه شخصیت عالی است، بنابراین رمان به راحتی می تواند حتی از افرادی که نمی دانند بسیار در مورد مصر لذت برده است. با این حال، در پایان کتاب ممکن است یک یا دو بخش اطلاعات در مورد این کشور آفریقای شمالی یاد بگیرند. همچنین توصیف جسمی اسکندریه از بین رفته و صداهای دیجیتس از ام خولتوم (خواننده مشهور مصری) که در رادیو پخش می شود، بیشتر مورد علاقه شما برای جستجوی آثار و مفاهیم بیشتر در مورد مصر و نویسندگان آن است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب، با دیدگاه های متعدد آن، کاملا در 1960s اسکندریه، که در دوران پس از جهانگردی خود است، زمانی که فقط تعداد انگشت شماری از خارجی ها در آغوش. مصر در دست گرفتن سوسیالیسم بود، اما مبارزه طبقاتی ادامه می یابد و برخی از کاراکترهای این کتاب برای یک قطعه کوچک سرمایه داری که می توانند خودشان را به خود جلب کنند. پس زمینه است. این کتاب در مورد عشق و ازدواج است و به ویژه درباره زورا فقیر از روستاها که تلاش می کند خودش را بهتر کند. Miramar احتمالا بیشتر به کسانی که در ادبیات و علوم اجتماعی و یا در اسکندریه زندگی می کنند تجدید نظر می کند.

مشاهده لینک اصلی
از لحاظ تمثیل، رمان تفسیر اجتماعی، حقوق بازنشستگی به نمایندگی مصر، ساکنان نمادی از یک بخش از جمعیت آن، به نمایندگی از یک نماد مصر زهره می شود، زیبایی او است مستعمرات جاذبه در مصر قدرت بود. زهره مقاومت غیر قابل نفوذ به نمایندگی از روح هر egiptean.https: //dianashamaablog.com/2017/10/2 ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب میرامار


 کتاب موبی دیک
 کتاب ماکاموشی، جزیره ی جوندگان جسور ۹
 کتاب ابلیس
 کتاب آرزوهای بزرگ
 کتاب جرقه و مسابقه ی سگ پلیس
 کتاب به خاطر آقای تراپت