کتاب ماجرای عجیب سگی در شب

اثر مارک هادون از انتشارات افق - مترجم: شیلا ساسانی نیا-بهترین رمان ها

داستان از زبان كريستوفر، قهرمان نوجوان مبتلا به اوتيسم كتاب، تعريف می‌شود. صدای راوی تا آن‌جا كه داستان را روايت می‌كند عادی، بدون لكنت و حتی هوشمندانه و درخشان است. مشكل اما اين‌جاست كه او داستان خودش را تعريف می‌كند. يك مبتلا به اوتيسم كه در برقراری ارتباط با محيط و آدم‌های اطرافش مشكل دارد و عكس‌العمل‌هايش در پاسخ به محيط اطرافش بيمارگونه و غيرعادی است.

و اين تضاد آدم را كلافه می‌كند. انگار كه در تمام طول داستان قهرمانت را در اتاقی زندانی كرده باشند. تا زمانی كه قهرمان در مساحت كوچك آن اتاق محدود، ذهن خودش، قدم برمی‌‌دارد همه چيز عادی و خوب به نظر می‌رسد. اما به محض اين‌كه بخواهد ذره‌ای از مرزهای اين اتاق خارج شود و پا به دنيای بيرون بگذارد همه چيز در هم می‌ريزد و خراب می‌شود.


خرید کتاب ماجرای عجیب سگی در شب
جستجوی کتاب ماجرای عجیب سگی در شب در گودریدز

معرفی کتاب ماجرای عجیب سگی در شب از نگاه کاربران
کسی، من نمی توانم به یاد بیاورم که گفته است که داستان با افراد به عنوان توانایی خود برای نشان دادن محبت به دیگران موفق است - توانایی ما برای پیروزی در کفش های دیگران. بنابراین، اگر شخصیت مورد نظر بیشتر شبیه ما باشد یا مشکلی را که با آن روبرو بوده و یا مواجه هستیم، ساده تر کنیم، نشان دادن همدردی، و هنرمندی بیشتر احتمال دارد که موفق باشد. با این حال، این نیز بدان معنی است که یک شخص به اندازه کافی خود را به چالش نمی کشد â € \"هر دو به عنوان یک هنرمند و مخاطب. کریستوفر از شرایط او خیلی متفاوت از ماست - مشکلات او مواجه نیستند و ما نباید با آن مواجه باشیم، و بنابراین برای نویسندگان سخت است که به کفشهایش برسد. C. یک پسر پنجاه ساله متفاوت است؛ چه کسی نمی تواند جمعیت و غریبه ها را تحمل کند. همچنین، او تنها می تواند کلمات را در معنای حقیقی خود درک کند - بنابراین، او دارای مشکلاتی با استعاره ها است که شامل عباراتی مانند \"چشم چشم\" یا \"افسردگی های مبهم\" است. این گاهی اوقات باعث می شود او یک بی گناه بی گناه - به خشم پدر و مادرش. ناتوانی او در فیلتر کردن اطلاعاتی که ذهن او در حال دریافت است باعث می شود او را در مکان های جدید مضطرب کند. همچنین او با استفاده از آنچه که به نام \"Theory of mindâ €\" این فرض (که در موارد معمول در کودکان توسط سن سه سالگی) که دیگران ذهن خود را دارند؛ و همچنین یکی دیگر از چیزهایی است که به لذت بردن از داستان کمک می کند. بنابراین، کریستوفر قادر به لذت بردن از داستان نیست؛ به جز رمان های کارآگاهی که او را به عنوان پازل می بیند - و او را دوست دارد پازل. این مشکلات بسیار او را با اعداد و منطق عالی است - بسیار بهتر از بسیاری از ما؛ او دنیای اعداد را بسیار امن تر می یابد و دوست دارد زمان را با آنها صرف کند. او الگوهای عددی و بصری را دوست دارد. و او دارای عشق بزرگ به اعداد اول است چرا که آنها همه الگوهای را تکذیب می کنند. او با حل مشکلات پیچیده ریاضی و پازل شل می شود. همچنین دارای یک حافظه باور نکردنی است. او طرفدار بزرگ شرلوک هولمز است - که به سختی به سختی کار کرده بود تا به همان اندازه منطقی به نظر برسد که کریستوفر است. چیزهایی که او را متفاوت می سازد باعث می شود تا او بیشتر از آنچه که بیشتر مردم فکر می کنند آگاهی داشته باشند. همه این تفاوت ها نمی توانند شجاعت او را از بین ببرند. او یک هدف دارد که یک فضانورد است. ما نمی دانیم که آیا او به این هدف دست پیدا خواهد کرد، اما مطمئنا یک نابغه و شجاعت دارد که یک هدف را ممکن می سازد و یک نگرش مثبت است که باعث می شود او مشکلات را به عنوان پازل و چالش هایی که باید مورد سوء قصد قرار گیرد، نگاه کند. این داستان، نمونه ای از پیروزی های کوچکی است که او در برابر نگرانی های اجتماعی خود، که می تواند به عنوان قدم به قدم به هدف خود عمل کند، برنده شد.

مشاهده لینک اصلی
امتیاز: 2 * از پنج نفر از ماریا سپاسگزارم برای اظهار نظر در این بررسی ناپدید شد. من هیچ نظری ندارم که از بین رفته است. من از طریق خواندن گروه تلاش خواهم کرد که بررسی قبلی را بازسازی کنم. *** به روز رسانی *** 17 آوریل 2017 من این داستان را 14 سال پیش خواندم و بازبینی که من نوشتم آن را تست کردم زیرا اغلب اوقات و بیش از حد عمیقا به فراست گامپ یادآوری کردم که آن را خوانده ام. *** *** هر یک از فریم های آن فیلم، از جمله عناوین، اطلاعیه های اتحادیه و اطلاعات کپی رایت *** این صمیمی است این دستکاری است این بسیار دور است، از هوش و ذکاوت خود بسیار متقاعد شده است. آن را در شخصیت اصلی خود پشت سر او smirks، لبخند خیره کننده به چهره اش، و انتظار می رود که همه ما را به شوخی: بچه گول زده شانس نابینا! حواس پرت مثل این که صد ساله سوئدی farrago.Yuck.Now، در این کتاب از قهوه ای به گوشه ی تاریک که در آن یک پیش نویس برای مدت زمان خوبی را مسدود کرده است، من می توانم کمی خشمگینتر از داستان باشم. آن را نه به عنوان معنی روحیه و یا به عنوان سرخ شدن سوئد و یا Gump grimness. من هنوز هم آن را دوست ندارم، شباهت به چیزهای مضحک به یاد ماندنی می شود در راه بیش از حد. اما من می توانم در نهایت تفاوت بین این داستان و کسانی که: این یکی علاقه مند به زوایای ادراک و زمینه دیدگاه علاقه مند است. فضیلت اینجا نیست نکته این است که جهان را به شیوه ای دیگر تجربه کنید. در حالی که من به ویژه از داستان لذت نمی برم، دیگر نمی خواهم کتاب را در مسیر پیش نویس بچرخانم تا بتوانم از آن استفاده کنم. (اما پشت آن به این دلیل است که اندازه کامل آن برای وصل کردن فضا و هیچ چیز دیگر من را دوست ندارم ابعاد مشابه است.) امتیاز به 3 ستاره افزایش یافته است.

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتاب من با بچه مبتلا به اوتیسم است. من کریستوفر را خیلی دوست داشتم، بیگناه او و نحوه صحبت او جذابیت است. این باید بخواند اگر دوست دارید یک کودک که از همه بچه های دیگر در کلاس خود بسیار هوشمندانه است، اگر دوست دارید در پایان خود لبخند بزنید و اگر بخواهید کودک را برای حل یک رمز و راز از کشتن خدا در شبانه برای من این کتاب بود که باعث شد من علاقه مند به شخصیت های بیگناه صحبت کنم، مانند چارلی در \"پروکشن بودن یک والفور\". وقتی او این خطوط را گفت، من طرفدار او بودم. @ همه بچه های دیگر در مدرسه من احمق هستند. به جز من، منظورم این نیست که آنها احمق باشند، هرچند این چیزی است که دارند. @

مشاهده لینک اصلی
A â € œlovelyâ € پسر اوتیستیک اطفال (کریستوفر) با استعداد باور نکردنی برای ریاضی و مغز منطقی با استعداد است که به طرز شگفت انگیزی از هر جزئیات کوچک اطراف است، قهرمان ما در این کتاب است. هراسان از صحبت کردن با غریبه ها می ترسد، در موقعیت های ناشناخته قرار می گیرد، لمس می شود و شهود درستی در مورد دیگران نیست که بسیاری از مردم عادی به آن اعتراف می کنند. او عاشق جدول زمانی، سگ ها، موش ها، اعداد اول و شرلوک هولمز است و از استعاره ها (نه شبیه!)، مکان های پر سر و صدا و رنگ های زرد و قهوه متنفر است. در یک حادثه با یک سگ مرده یک شب، تصمیم می گیرد به پیدا کردن علت قتل و ثبت سوابق از ماجراهای خود را در یک کتاب، â € œthis bookâ € (حادثه دلخواه سگ در شب -time)، که بعدها برای پیدا کردن مادرش به یک ماجراجویی جدید ادامه می دهد. من به طور اتفاقی در مورد اوتیسم نیستم و در مورد نحوه نگاه آنها به زندگی بسیار کمی می دانم. (من بسیار علاقه مند به پرداخت یک سفر کوتاه به یکی از این کلینیک های اوتیسم در آینده ای نزدیک) از طریق این کتاب متوجه شدم که آنها واقعا شگفت انگیز است! قلب من برای کریستوفر و تمام آن ده ها میلیون پسر و دختر در سراسر جهان است که نمی توانند با دنیای گسترده ما آشنا شوند، اما واقعا دوست داشتنی و مهربان هستند. در زیر به برخی از خطوط مورد علاقه من از کتاب اضافه شده است که ممکن است بینش کوتاه ما را در مورد چگونگی این افراد خاص نابینا انجام دهد: 1. کریستوفر ریاضی را دوست دارد زیرا آن قابل پیش بینی، منطقی است و دارای پاسخ قطعی است @ unlike life @. از تمام اعداد او عاشق اولویت است چرا که او فکر می کند عدد @ عددی چی است وقتی که شما تمام الگوها را دور @ گرفته اید. 2. او هر جزئیات را می نویسد و @ می تواند ذهن خود را در اراده @ جدا کند، در حالی که مغز دیگر مردم با چیزهای تخیلی پر شده است. او معتقد است که @ جهان پر از چیزهای واضح است که هیچ کس با هر فرصتی نمی تواند @ را مشاهده کند. او همچنین قضاوت می کند که روزی که خوب یا بد است، چه تعداد ماشین قرمز یا زرد دیده می شود. 3. او انسانها را بهتر از حیوانات دوست دارد: من مثل سگ ها را دوست دارم. شما همیشه می دانید چه سگ فکر می کند - دارای چهار حالت است. خوشحال، ناراحت، متقابل و تمرکز. همچنین، سگ ها وفادار هستند و دروغ نمی گویند زیرا نمی توانند صحبت کنند. عشق معنای ساده ای برای او دارد: @ دوست داشتن کسی وقتی به سختی به آنها کمک می کند و به دنبال آنها می آید و به آنها حقیقت می گوید، پدر [چیزهای زیادی برای من می کند] ... که بدان معنی است که او دوست دارد من @ .4. او از آن متنفر است، وقتی که نمی تواند حقیقت را بگوید، حتی اگر فقط به خاطر معنویت باشد. او معتقد است که همه چیز می گوید یک نوع دروغ است - دروغ سفید، اگر نه واقعی. @ دروغ سفید هیچ دروغی نیست این جایی است که شما حقیقت را می گوئید اما همه حقیقت را نمی گویند. این به این معنی است که همه چیز شما یک دروغ سفید است.

مشاهده لینک اصلی
(14-16 دسامبر 2010) یکی از بهترین کتاب های این سال را بخوانید. یک داستان ترسناک و غم انگیز، هر چند خنده دار از یک نوجوان با Aspergers (فکر می کند این بیماری در کتاب ذکر شده است هرگز) با یک تفکر تحلیلی هر چند بیکاری است که در تقریبا هر و هر جسم او روبرو می شود. او مشتاق حل رمز و راز پشت سگ مرده همسایه است، که او را به سمت اسرار خانواده های عمیق هدایت می کند که او باید با آن روبرو شود. من واقعا از این کتاب لذت بردم. من هرگز نمی خواستم آن را پایین بیاورم. برای پسر و والدینم عمیقا احساس کردم. من فقط می خواستم به کتاب بروم و کنسول را تشویق کنم. 3 ژوئن 2016 یک کتابفروشی از این کتاب برای پسر من خریدم و نمیتوانست دوباره به خواندن ادامه دهد. نظر من بدون تغییر باقی می مونه و من احساس غم و اندوه غیر قابل توضیح برای فرصت های از دست رفته و موجودات انسانی می کنم که نمی توانند واقعیت ها و مرگ و میر را فراتر از سطح مشخصی تحمل کنند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ماجرای عجیب سگی در شب


 کتاب برو سرمگس برو!
 کتاب من حتی جوکترم 2
 کتاب پروژه خونین او
 کتاب بدشانسی و دردسر
 کتاب جام زرین
 کتاب خل بازی تابستانی مومین ها