کتاب فکرهای نبوغ آمیز (بیشترشان)

اثر لیز پیشون از انتشارات هوپا - مترجم: بهرنگ رجبی-بهترین رمان ها

After receiving the shock of a lifetime — seeing his big sister, Delia, without her sunglasses on — Tom is trying to gear himself up for sports day at school. It does not help that his dad is training for the parents’ race on that day — and plans to wear bizarre cycling shorts! Meanwhile, Tom’s band, DogZombies, is supposed to play in the school talent show, meaning they’d better start practicing — a lot. It might all be worth it, though, if the absolutely brilliant band DUDE3 appears as special guests!


خرید کتاب فکرهای نبوغ آمیز (بیشترشان)
جستجوی کتاب فکرهای نبوغ آمیز (بیشترشان) در گودریدز

معرفی کتاب فکرهای نبوغ آمیز (بیشترشان) از نگاه کاربران
کتاب خنده دار بزرگ! بررسی کتاب من در مورد آن را بررسی کنید !!

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب بسیار خنده دار بود و درخشان بود

مشاهده لینک اصلی
این کتاب خوب بود، اما نه به عنوان کتاب های دیگر

مشاهده لینک اصلی
خوب، بنابراین ژنوس ایده ها یک رمان است که من در سری تام گیتس لذت بردم، اما احتمالا نه به اندازه رمان های قبلی. به هر دلیلی احساس کردم که من از طریق یک مجله خسته کننده حرکت می کنم که برای برخی افراد جالب است، اما نه برای من. من نیز احساس کردم که نویسنده کمی از ایده ها و توطئه های خنده دار به شمار می آید که شامل توده ای از روایات و کلمات است. تام - شخصیت اصلی - خوشبختانه این بار من را تحریک نکرد. ایده های Genius بسیار سریع برای کسی که زندگی می کند که از طریق رمان ها می سوزد خوانده می شود. به شدت توصیه می شود برای سنین 7+ تا 12 ساله. تبریک به لیز پیکون در انتشار یک رمان دیگر در سری تام گیتس!

مشاهده لینک اصلی
بن به من این کار را انجام داد - اما من خوشحالم که این کار را انجام داد، این یک کتاب بچه بسیار سرگرم کننده بود که یک چیز نادر است: واقعا جذاب به پسران بی خوابی. (Hes از آنجایی که دو بار دیگر در این سری خریداری شده است، بنابراین تام گیتس، متشکرم!)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب فکرهای نبوغ آمیز (بیشترشان)


 کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها
 کتاب سوکورو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش
 کتاب باشگاه استقامت
 کتاب دره اتاوا
 کتاب پرنسیپ
 کتاب ترانه مرغ اسیر