کتاب شور عشق

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات مهراندیش - مترجم: مهدی سجودی-بهترین رمان ها

Set amid the austere beauty of the North Carolina coast, The Notebook begins with the story of Noah Calhoun, a rural Southerner recently returned form the Second World War. Noah is restoring a plantation home to its former glory, and he is haunted by images of the beautiful girl he met fourteen years earlier, a girl he loved like no other. Unable to find her, yet unwilling to forget the summer they spent together, Noah is content to live with only memories...until she unexpectedly returns to his town to see him once again. Like a puzzle within a puzzle, the story of Noah and Allie is just the beginning. As it unfolds, their tale miraculously becomes something different, with much higher stakes. The result is a deeply moving portrait of love itself, the tender moments and the fundamental changes that affect us all. It is a story of miracles and emotions that will stay with you forever.


خرید کتاب شور عشق
جستجوی کتاب شور عشق در گودریدز

معرفی کتاب شور عشق از نگاه کاربران
من تصمیم گرفتم این کتاب را بخوانم چون کاملا فیلم را دوست دارم. داستان بسیار زیبای لووی و من، جز این که هنوز قدیمی نشده بود. او تا به حال به نوعی متقاعد کردن من را به تاریخ او، و این بزرگترین تابستان از زندگی من بود. ما در زمان آموزش ابتدایی و مأموریت خود به تایوان با زمان خود جدا شدیم. وقتی رابطه ما باید پایان یابد هیچ یک از ما تا به حال بسته نشده بود. وقتی او از مأموریتش بازگشت، به شخص دیگری مشغول بود، اما قبلا اعلام کرده بود که متوجه شده است که این کار برای او و من انجام نشده است. من مدتها قبل از اینکه متوجه شدم که Levi یکی برای من بود، به پایان رسید. Levi و من در هنگام ملاقات با ماموریت ماموریت خود را برای یک ماه، و ازدواج شش هفته بعد مشغول بودند. بازگشت به بررسی واقعی .... من به طور مثبت از این فیلم را تحسین می کنم. همه چیز در مورد آن. بنابراین فکر کردم باید کتابی را که بر اساس آن است، بخوانم. و ناامید شدم فیلم خیلی بیشتر را دوست دارم خیلی بیشتر توصیفی است. آنها هر دو شخصیت های بسیار پرشور هستند و Sparks نشان می دهد که این روش های خاصی در کتاب است، اما راه های مهمی را از دست می دهد. به نظر نمیرسد که در کتاب، که من فکر می کنم بخشی از اشتیاق است چیزها را به شدت احساس کنید من عاشق این فیلم هستم که در یک لحظه در مقابل یکدیگر ایستاده و بعد آنها را مکیدن می دهد. = o) من می توانم از لحظات مختلف فیلم مانند این فکر کنم. هیچ کدام در کتاب نیست من واقعا عاشق داستان عاشقانه ای هستم که بینAlie و Noah @ قدیمی است. این داستان عشق واقعی است، احساس می کنم. این در هر دو نسخه به خوبی نشان داده شده است، هر چند من فیلم را بهتر می بینم که در آن با هم می میرند. در رمان، اسپارکس به نظر می رسد بیشتر به جزئیات بیشتر از زن و شوهر مسن تر متمرکز است. من فیلم را ترجیح می دهم که دو داستان جداگانه دوست داشتنی داشته باشد و آنها را یکپارچه درهم آمیزد. ممکن است Sparks بخواهد یک داستان عشق را برایseniors @ بنویسد و هالیوود می داند که نمی خواهد پرواز کند و به همین ترتیب چیزهایی را از خودشان اضافه کردند. اما من نسخه Hollywoods را بهتر می بینم. فکر می کنم نیکلاس اسپارک را به یاد می آورم که این فیلم این است که چگونه کتاب باید معلوم شود. موافقم. من احساس می کنم بد گفتن چیزهای بد در مورد آن، زیرا من داستان را بسیار دوست دارم، من فقط ترجیح می دهم نسخه فیلم بهتر است.

مشاهده لینک اصلی
من این فیلم را چندین بار دیده ام - چرا جهنم اینقدر طول کشید تا نهایتا این کتاب را بخوانم؟ من هیچ نظری ندارم که چند کتابی که توسط نیکلاس اسپارکس خوانده می شود - اما قصد دارم هر یک از آنها را بخوانم (مانند من قصد دارم هر کتاب Jodi Picoult را بخوانم). حالا من این فیلم را دوست دارم، من هرگز گریه نمیکنم در حالی که آن را مانند برخی افراد تماشا میکنم، اما از آن لذت بردم. بنابراین، من واقعا شگفت زده شدم که هرگز کتاب را ندیده ام. البته وقتی متوجه شدم اشتباه بزرگ من مجبور شدم خودم را بفروشم. من دوست نداشتم فقط چیزی در مورد نوح و آلی وجود دارد. رابطه آنها فقط واقعی است، چه در كتاب و چه در فیلم. شما فقط در ابتدا و در تمام کتاب به عشق خود افتخار می کنید. با وجود این که من گفتم در حالی که تماشای فیلم و یا خواندن کتاب گریه نمی کردم، این بدان معناست که من غمگین نیستم. اوه نه، در هر دو قسمت غم انگیز وجود داشت که مطمئنا من را ناراحت کرد. خیلی هیجان انگیز است - فقط گریه ی زشت و یا اشک به آرامی سقوط گونه های من نیست. بله، متاسفم بچه ها - من اساسا روح ندارم. من این کتاب را دوست داشتم. من می توانستم خودم را هر ساله این کتاب را بازنویسی کنم. جهنم، این باعث می شود که من فیلم را پیدا کنم و آن را در حال حاضر تماشا کنم. من برای کتاب بعدی در این سری هیجان زده ام و امیدوارم آن را به خوبی اگر نه بهتر از این one.Bring آن را در نیکلاس اسپارکس!

مشاهده لینک اصلی
من نمی دانم کجا شروع کنم که این کتاب را توصیف کنم. اما خوب، من سعی خواهم کرد Sparks عزیزم، بار دیگر، من را با داستان های عشق خود گرفتار کرد. اگر چه در این کتاب، © L، مدیریت عاشقانه است که من و من کمی سخت است درک کنند، چرا که همه چیز اتفاق می افتد به طور ناگهانی بیش از در کتاب دیگر من از آن © L خوانده ام، اما حتی پس از به دست آورد من کاملا متقاعد شده ام که این نوع عشق و عاشقانه می تواند رخ دهد. و این درست است که این مرد می تواند یک صفحه از این که چرا وجود دارد، وجود داشته باشد، و من به او اعتقاد ندارم که هیچ حرفی (مخالف) داشته باشم. نیکلاس دارای یک جذابیت به عنوان یک نویسنده از عاشقانه در من است، که هیچ نویسنده دیگری به دست نیاورده است. و این است که من نمی دانم که چگونه به آن © توضیح دهد، زیرا من داستان بسیاری از عشق که من دوست داشتم را خوانده ام، حتی عاشق، همانطور که در مورد من قبل از شما، اما همیشه ساخته اند من احساس آن نوع عشق تنها اتفاق می افتد در رمان، اما سبک نوشتن اسپارک باعث می شود او به این عشق عمیق و غیر منطقی به شیوه بسیار عجیب و غریب باور کند. من می دانم که ممکن است به نظر می رسد احمقانه است، اما من هر یک از کلمات خود را در کتاب های خود را دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب .. اوه من .. من داستان بزرگ از فیلم را می دانستم - منظورم این است که آیا این کلاسیک را دیده اید و آیا داستان عشق را به یاد نمی آورید. دانستن طرح، هر اینچ داستان را زیبا تر می کند، بیشتر از عشق فرو می ریزد. من از احساسات گریه می کردم. نه فقط یک بار، و نه دو بار. اوه، این خیلی شگفت انگیزه. واقعا، این را بخوانید و یا برای همیشه متاسف باشید. بهترین خواندن از این سال، دست پایین. من معمولا نمیخواهم تجدید نظر کنم، اما احساس میکنم می توانم این داستان را یک میلیون بار بخوانم و آن را در هر لحظه از او بشنوم. 2015 چالش: یک عاشقانه کلاسیک. هیچ توضیحی در آنجا وجود ندارد

مشاهده لینک اصلی
کسی به من اشاره کرد که او دوست دارد که من نیز بررسی / ضبط کتاب که Ive خواندن و دوست ندارد. خوب، این کتاب برای من درست است. زمانی که گیزچوک در کلاس چهارم بود، معلمش یک روز به من آمد و گفت من باید این کتاب را فقط بخوانم. این بهترین کتاب EVER بود و او تمام شب را ترک کرد تا آن را تمام کند و گریه کند. به عنوان نوعی از مادر که دوست دارد ببیند چه چیزی پسرانش را معلم 24 ساله ای می گذارد (که بیشتر وقت خود را صرف برنامه ریزی عروسی آینده اش می کند تا اینکه آموزش دهد)، کتاب را قرض گرفتم. متنفرم It.Sappy، تکان دادن در قلب شما، احساس، پاپ. وضعیت کاملا غیر واقعی برای بیمار آلزایمر نیز، و من از آلزایمر می دانم، به من اعتماد کنید. چیزهایی که درست نیست اتفاق می افتد، و من نمی توانم به اندازه کافی خیرخواهانه باشم تا تعلیق اختیاری حالت نفی را درگیر کنم. اگر نوشتن خوب بود، می توانستم اعتبار بدهم. اما اجازه ندهید که به آنجا بیفتد. من دوست نداشتم که کتاب 3 عواقب داشته باشد: 1. من تصمیم گرفتم یک تجربه دیگر را به Sparks بدهم. جواب منفی. فکر من تغییر نکرد شما شنیده اید که لیست ها را نمی خوانید؟ هس درdo من @ لیست نیست خواندن. من فقط کتب BookCross از کتاب خود را Ive داده شده است. حتی دست دوم را هم انتخاب می کنند. هنگامی که فیلم این فیلم در اینجا در چارلستون ساخته شده بود، من فرصتی برای اضافی داشتم. همانطور که من آن تجربه را دوست داشتم، من آن را پایین آوردم. بله، من فیلم 3 را دیده ام. یک روز من در Books-A-Million بودم. تعداد زیادی از زنان در اطراف یک نویسنده وجود داشتند. او یک برش تمیز بود، نوعی از پیشقدمه ای (من به یاد دارم که پیراهن آبی او یک یقه سفید سفید بود.) وقتی متوجه شدم که نیکلاس اسپارکس بود، انجام یک امضای کتاب، من سعی کردم دامن بزنم. دستیار او من را متوقف کرد @ آیا شما نمی خواهید با نویسنده ملاقات کنید؟ @ @ بدون شک، @ من پاسخ دادم @ ولی خیلی خوب است. آیا کتابهای خود را خوانده اید؟ @ @ Umm. بله، اما Id او را ملاقات نمی کند. @ @ شما کتاب های خود را خوانده و نمی خواهید او را ملاقات کنید؟ چرانمی دانم، نمی گویم، من گفتم، سعی می کنم دستم را بگیرم، دستانش را روی دستم گذاشتم. جهنم یکی را برای تو بنویس. @ @ نه، ممنون. @ در این لحظه، تلاش من برای گرفتن آزاد توجه نویسندگان را جلب کرد. او از میز امضای خود بلند شد، دریای قرمز زنان که در اطراف او جمع شده بود، جدا شد و او به من رسید. او کاملا مؤدب و محترم بود و پرسید که چرا من نسبت به شرکت در نشریه کتاب شرکت نکردم. باز هم من تخلف کردم او پافشاری کرد. آیا کتاب او را دوست داشتم؟ خوب - نه، نه دقیقا. او برای جزئیات بیشتر فشار آورد. Id به اندازه کافی و با آنچه که من فکر کردم اجازه می دهد شل. به او اعتبار دادن، او انجام نشد هر چند handler او انجام داد، و من در واقع شنیده ام از یکی از بانوان در جمعیت است. او به من احترام می گذارد و می گوید که او ترجیح می دهد شخصی را که به شدت از کتابش ناراضی بود، بگوید کسی که چنین گفته است. حداقل هدی احساسات قویی در من ایجاد کرد. تا همین امروز، این تنها چیزی است که من در مورد نیکلاس اسپارک دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شور عشق


 کتاب گیله بانو
 کتاب دانی و زنبور عسل
 کتاب لونا
 کتاب حمام ترکی
 کتاب وارث
 کتاب یاس مجنون