کتاب زائر کوم پوستل

اثر پائولو کوئیلو از انتشارات نشر ثالث - مترجم: حسین نعیمی-بهترین رمان ها

کوئیلو در آلمان فردی ماورایی را ملاقات می‌کند. مرد بارها در جاهای مختلف سر راهش ظاهر می‌شود و از او می‌خواهد بار دیگر به آیین كاتولیك ایمان آورد. کوئیلو به یادگیرى زبان نمادین كاتولیكى مشغول می‌شود. آن مرد پررمز و راز از كوئیلو می‌خواهد تا جاده‌اى كه به سمت سانتیاگو می‌رود را طی کند. این جاده بین اسپانیا و فرانسه كشیده شده به عنوان یک جاده‌ی مذهبى در میان کاتولیک‌ها مطرح است و زائران مذهبى بسیارى هر ساله این مسافت را طى مى‌كنند. پائولو در سال ۱۹۸۷، در واقع یك سال پس از انجام این فریضه‌ی دینى، اولین کتابش، یعنی «زائر كوم پوستل» را به تحریر درآورد.


خرید کتاب زائر کوم پوستل
جستجوی کتاب زائر کوم پوستل در گودریدز

معرفی کتاب زائر کوم پوستل از نگاه کاربران
شاید خیلی‌ها کتاب‌های پائولو کوئلیو را بیهوده و غیرداستانی و اغراق شده بدانند. اما فکر می‌کنم در دورهٔ زمانیِ خوبی این کتاب را خواندم و خیلی برایم راهگشا و پرثمر بود. دقیقاً در روزهایی که بر سر دوراهی تغییر یا عادت قرار گرفته بودم، حرف‌هایی را در این کتاب خواندم که جرأت و شهامت پیشروی را در من برانگیخت. از سوی دیگر ممکن است خیلی‌ها کلاً اعتقادی به عرفان یا اعجاز یا قدرت‌های ماوراء فیزیکی نداشته باشند. در این صورت بعید نیست که این کتاب در نظرشان مهمل و یا فانتزی و تخیلی بنماید. اما برای من که با سلوک ناآشنا نیستم، بارقه‌هایی از حقیقت در خود داشت. این است که جاذبه و کششی حس کردم که کتاب را به پایان برسانم.
و اینکه، مهم نیست به چه قدرتی می‌رسیم یا می‌خواهیم به چه توفیقی دست یابیم، مهم این است که کشف کنیم با آن، چه می‌خواهیم بکنیم. همین.

مشاهده لینک اصلی
اولين داستانى بود كه از كوئيلو ميخوندم و بنظرم موضوع جذاب و پركششى داشت و از خوندنش لذت بردم، هرچند فكر ميكنم نويسنده خوب داستان پردازى نكرده بود
متوجه شدم كه آگاپه رو تجربه كردم، شايد خيلى كم ولى تو زندگيم جريان داره و خوشحالم از اين بابت

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زائر کوم پوستل


 کتاب ماجراهای کارلسون پشت بومی 2
 کتاب اول عاشقی
 کتاب بازی مهره ی شیشه ای
 کتاب ریچارد سوم
 کتاب مارچ
 کتاب مرا نگاه کن