کتاب رگتایم

اثر ادگار لارنس دکتروف از انتشارات خوارزمی - مترجم: نجف دریابندری-بهترین رمان ها

قهرمان این کتاب ابرمردی خالی از هر عیب و ایراد نیست. او شریف و صادق است و در پی یافتن زندگی آرمانی و هدفی مقدس، بیزار از زندگی روزمره که تنها با بده‌بستان‌های تجاری سر و کار دارد. این جوان فوق‌العاده حساس و کمی رمانتیک، علی‌رغم قدرت جسمانی، از هوش سرشار و قدرت تصمیم گیری کافی برخوردار نیست، برای پرهیز از شکستن دل مادر پارسایش به تحصیل در کالج مذهبی تن در می‌دهد و به خاطر پدرش به اجبار دست از تحصیل می‌کشد و فقط به مزرعه‌داری می‌پردازد. همیشه بازنده است و هیچ کاری را به سامان نمی‌رساند و زیرکی لازم را برای درک انسان‌ها و محیط زندگی‌اش ندارد. اما جنگ برای این جوان سرخورده و آرمان‌گرا فرصتی است که بال بگشاید و مانند عقابی به پرواز درآید.


خرید کتاب رگتایم
جستجوی کتاب رگتایم در گودریدز

معرفی کتاب رگتایم از نگاه کاربران
اگه پنج تا كتاب معركه خونده باشم، رگتايم جزو سه تاى اولشونه....بعضى كتابا انقدر خوبن اگه بخواى ازشون تعريف كنى محدود ميشن....

مشاهده لینک اصلی
داستان زندگی آدمهای مختلف که در جاهایی با هم مرتبط میشن.

سخت ترین و تلخ ترین قسمتش، ظلمی بود که به سیاهپوستان اعمال میشد. البته امپراتوری بی رحم جی پی مورگان هم دردناک بود

مشاهده لینک اصلی
این یک کار خارق العاده از داستان تاریخی است. تعریف من از داستان های تاریخی (که تا حدودی سخت تر از سایر مردم است) رمانی است که در آن شخصیت های تاریخی نه تنها بخشی را بازی می کنند، بلکه با شخصیت های خیالی داستان نیز ارتباط برقرار می کنند. این رمان این را در پیک ها تحویل داد! من فاقد مقدار زيادي پسزمينه بر روي شخصيت هاي تاريخي رمان هستم، اما در مورد آنها کمي خواندم و براي من روشن شد که چگونه Doctorow شخصيت هاي داستانی خود را در زندگي خود قرار داده است. هیچ کدام از آنچه که نوشت به نظر میرسید در خارج از قلمرو احتمال وجود داشت، هرچند هیچ کدام از اینها مستند نشده بود که البته اتفاق افتاده است. اوایل دهه 1900 نیز یک دوره زمانی است که من با آن آشنا نیستم، اما توصیف اقلیمی سیاسی و اجتماعی حس خوبی برای این محیط داشت. به طور خلاصه، من واقعا با Doctorows سبک نوشتن و انتخاب موضوع رو تحت تاثیر قرار دادم، و من منتظر خواندن بیشتر کارهای او هستم.

مشاهده لینک اصلی
مالکوم ایکس با Michael Kohlhaas در این فانتومگوریا Belle Epoque ملاقات می کند ... بازخوانی رمان تاریخی برای سن پارک و پارک ... پانورامای شگفت انگیز که در آن نوستالژی به پرسش هایی درباره جامعه مدرن آمریکا می پردازد ...

مشاهده لینک اصلی
این داستان در سال 1906 در نیو راشل، نیویورک، در خانه یک خانواده ثروتمند آمریکایی باز می شود. یک روز بعد از ظهر یکشنبه، هنرمند مشهور فرار هری هودینی ماشین خود را به قطب تلفن خارج از خانه خود می چرخاند. و تقریبا جادویی، خط بین واقعیت فانتزی و تاریخی، بین شخصیت های واقعی و تخیلی، ناپدید می شود. هنری فورد، اما گلدمن، جی مورگان، ایولین نشبیت، سیگموند فروید و امیلیانو زاپاتا از داستان خارج می شوند، مسیر عبور از خانواده های تصور شده Doctorow و دیگر شخصیت های داستانی، از جمله یک مهاجران مهاجر و نوازنده رمتیم از هارلم که اصرار بر عدالت او را به خشونت انقلابی تحمیل می کند. من این کتاب را در دوران دوستیابی کتاب گنجانده بودم، که در آن من تعیین می کنم که آیا می خواهم یک کتاب را بخوانم که هنوز بخوانم. این آزمون و سپس E.L. Doctorow گذشت، بنابراین تصمیم گرفتم به آن برگردم. این بسیار خواندنی در یادداشت است. من خلاصه ای از ناشر را در بررسی مرور کردم تا شما بتوانید تمام Doctorow را در 270 صفحه ببینید. من می توانم بفهمم چرا این نمایش به نمایش گذاشتن برادوی تبدیل شد، چرا که تعداد بسیار کمی از داستان ها بدون ارتباط زیاد به غیر از عصر و آرزو وجود دارد؛ آن را برای ضرب المثل های کوچک و آهنگ های برجسته با یک بازیگران بزرگ از شخصیت های قابل تشخیص و چند کاراکتر نامعلوم مانندJounger برادر @ و @ پدربزرگ @ وجود دارد. در اینجا وجود دارد بسیاری - صنعت، حرص و آز، تنش های نژادی، هرج و مرج، زنان حقوق، حتی Rosicrucianism! من مطمئن نیستم که آن را به عنوان یک رمان کار می کند، اما بعد از ظهر یکشنبه لذت بخش بود.

مشاهده لینک اصلی
چگونه می توان بهترین توصیف این کتاب را به طوری که خوانندگان آینده نگر می دانند که آیا آنها شبیه آن یا نه؟ نگاهی به خطوط آغازین توضیح کتاب: @ موزاییک فوق العاده ای است، Ragtime روح آمریکا را در دوران بین قرن و بیست و هفتم می کشد. جنگ جهانی اول. این داستان در سال 1906 در New Rochelle، NY باز می شود. @ Tapestry کلمه ای است که می خواهید به آن توجه کنید. وقتی به یک پرده سینما نگاه می کنید، جزئیات زیادی را می بینید، اما شما درک عمیق زیادی ندارید. شما با عکس فوری ارائه می کنید. یا این کار را انجام دهید تصویر نقاشی Brueghel - تعداد زیادی از مردم، هر کدام به طور جدی انجام کار خود را. آیا شما حتی انتظار دارید که افکار درونی خود را درک کنید؟ نه! این بهترین روش برای توصیف نحوه نوشتن این کتاب است. تن از جزئیات جالب وجود دارد که شما را در بررسی ویکی پدیا بررسی می کند. من نمی دانستم که «ماربلای بلژیکی» یا «افرا نروژی» وجود دارد و یادگیری آنها بسیار جالب بود. با این وجود، این فقط جزئیات سطح توصیف مکان در کتاب است. اطلاعات اضافی داده نشده است برای این که شما باید به ویکی بروید. پرطرفدار بودن حقایق مختلف، یک خواننده کنجکاو را جذب می کند. چیزی که من از آن لذت نبردم این است که شما هیچ ارتباطی با هیچکدام از شخصیتها ندارید. شما یک عکس فوری از یک زمان و مکان را تحویل می دهید. یک طرح شامل یک خانواده داستانی وجود دارد. ما نباید به تجزیه و تحلیل شخصیت کشیده شود. این خانواده شامل یک مادر، پدر، پسر، برادر کوچکتر (که برادر مادر است) و یک پدربزرگ است. اسامی داده نشده است. تعداد انگشت شماری از شخصیت های خیالی دیگر وجود دارد، اما در هم آمیخته با اینها، شخصیت های تاریخی هستند که همه خوانندگان تشخیص می دهند. جی. پی. مورگان علاقه من را تحسین کرد. گفته می شود که جزئیات تاریخی بی نظیر ارائه شده است. هری هودینی، Evelyn Nesbit، Booker T. واشنگتن، هنری فورد، رابرت پری، سیگموند فروید و اما گلدمن - همگی اینجا هستند. هرگز از یک بیوگرافی کامل یا تحلیل عمیق هر یک از این شخصیتها انتظار نداشته باشید. داستان داستانی هم یک عکس فوری از نیویورک در آغاز قرن بیستم ارائه می دهد. سیاست تامانی هال، حقوق زنان، نابرابری های نژادی و مشکلات روزافزون صنعتی سازی سریع و رشد اتحادیه ها. نویسنده کتاب صوتی را در یک سطح â € | که به راحتی خواننده را به خواب می برد! هیچ محاوره ای وجود ندارد. آنچه که من دوست داشتم، واقعیت های مختلف و روش منحصر به فرد برای ترکیب واقعیت با داستان بود. ممکن است جالب توجه باشد که بحث هایی وجود دارد که آیا نویسنده \" مایکل Kohlhaas رمان آلمانی، منتشر شده در سال 1811، و یا باید به عنوان دروغ شناخته شود.

مشاهده لینک اصلی
... ادامه مطلب ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رگتایم


 کتاب زندگی و زمانه مایکل. ک
 کتاب آیا برامس را دوست دارید
 کتاب لانه گریورها (دونده هزارتو)
 کتاب رئیس جمهور گم شده
 کتاب منظر پریده رنگ تپه ها
 کتاب در جستجوی دختری عاشق رقصیدن