کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها

اثر داگلاس آدامز از انتشارات نشر چشمه - مترجم: آرش سرکوهی-بهترین رمان ها

داگلاس آدامز این رمان را سال ۱۹۷۸، در قالب فصل‌های به‌نسبت مستقل اما پیوسته، به عنوان داستان‌های دنباله‌دار کوتاه برای رادیو بی‌بی‌سی نوشت و سال ۱۹۷۹ در قالب رمان منتشر کرد.
رمان راهنمای کهکشان برای اتو‌استاپ‌زن‌ها با استقبالی کم‌سابقه رو‌به‌رو شد و آدامز چهار جلد دیگر این رمان را با عنوان‌های «رستوران آخر دنیا»، «زندگی، دنیا و همه‌چیز»، «خداحافظ و ممنون از اون‌همه ماهی» و «بیشترش چیز خاصی نیست» در سال‌های ۱۹۷۹ تا ۱۹۹۲ خلق و منتشر کرد.

راهنمای کهکشان برای اتو‌استاپ‌زن‌ها هم عنوان جلد اول و هم نام مجموعه‌ی پنج‌جلدی این رمان است.


خرید کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها
جستجوی کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها در گودریدز

معرفی کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها از نگاه کاربران
این یکی دیگر از مواردی است که ناخوشایندی برای نوشتن بازنگری دارد زیرا رمان مشهور و دوست داشتنی میلیونها نفر است. به عنوان یک خواننده Sci-Fi / Fantasy، شرم آور آن که من فقط این را یک بار خواندید، و Ive منتظر تا 2016 برای خواندن این. من خوشحالم که می توانم در نهایت بگویم که ایو این را خوانده است. بالاخره ایو از یکی از کتابهای تاثیرگذار کتاب ژانر علمی تخیلی خواند و از آن لذت برد. من در مورد این رمان می گویم. این اولین بار در تمام زندگی من است که من در حالی که خواندن رمان با صدای بلند خندیدم. من هرگز باور نکردم که یک رمان بتواند به اندازه کافی طنزآمیز باشد تا باعث شود من بیش از یک خندیدن یا لبخند را بیان کنم. این رمان، من را از رمانهای طنز به طور کلی تغییر داد. در نهایت به این ژانر اعتقاد دارم و میل بیشتری به خواندن رمان های مهم علمی تخیلی دارم. من نیازی به خلاصه ای کوتاه از رمان ندارم. شما می توانید سایر بررسی هایی را انجام دهید. من این بازبینی را نوشتم تا احساساتم را نسبت به رمان و سفر من با آن بیان کنم. صحبت از سفر، آن را کوتاه کوتاه بود. من صادقانه از رمان های غول پیکر متنفرم، اما آن را همیشه به پایان برساند اگر کتاب بزرگ است. این کتاب را می توانم شگفت انگیز، اما خیلی کوتاه. در کنار شوخ طبع، من از عقل و خرد رمان و نویسنده خود لذت بردم. ایده هایی که در رمان گنجانده شده است برای خوانندگان حیاتی است. این ممکن است یک رمان طنز باشد، اما بیشتر آن به عنوان یک شخصیت کلی است. خنده دار و پیشرفته است. کسانی که اصلی ترین آنها را می خنداند. فورد به من از شلتون کوپر از The Theory of Big Bang و آرتور به عنوان لئونارد هوفستادتر یاد می کند. این همانند یک نظریه کلاسیک کلاسیک کلاسیک است، یا شاید نظریهی انفجار بنگ یک Hitchhiker مدرن است. این طرح پیچیده نیست، اما جالب است. من همیشه علاقه مند به خواندن در مورد دیگر سیارات در کهکشان، حتی اگر آن را فقط داستان. من دوست دارم تصور کنم که در کهکشان صدها یا هزاران جهان وجود دارد. چیزی خنده دار که زمین در این رمان منفجر شد. Funnier که آنها زمین را به عنوان نام خنده ای در ابتدا در نظر گرفتند. تمام ایدئولوژی هایی که Adams در اینجا ذکر کرده اند برای من جالب هستند. چگونه برخی از حیوانات برتر هستند و ما را دستکاری می کنند و یا چگونه زمین همه پروژه های برخی از بیگانگان بود. خنده دار و بسیار جالب است. من نمی توانم منتظر بمانم تا کتاب های دیگر را در این مجموعه 4/5/5 ستاره بخوانم. من تصمیم گرفتم که آن را پایین بیاورم؛ زیرا رمان واقعا من را سرگرم کرد، اما هنوز چیزی نداشت و دو بار در مورد رتبه 5 ستاره فکر کرد.

مشاهده لینک اصلی
نقد و بررسی صوتی که توسط استفان فرای خوانده شده است: به طور کلی، فرای یک B + جامد را برای فروش وی از راهنمای Hitchhikers کلاسیک کسب می کند. Fry صدای راوی کامل دارد و من عموما از اکثر صداهای شخصیت او لذت بردم. فورد Prefect اغلب لحن rakish، خواندن او از آرتور دنت است بدون توجه به کامل clueless، و Zaphod Beeblebrox دارای اعتماد به نفس خوشمزه است. این یک وحی بود برای پیدا کردن ماروین در صوتی سرگرم کننده تر از زمانی که من کتاب را بخوانم، هر چند من احساس می کنم که فرای ممکن است او را به یک شور و شوق بسیار ترسناک داده است. خواندن او از Vogon gibberish به عنوان ماهی بابل، وارد شده بود و آن را به زبان انگلیسی ترجمه کردم، به من خندید. نه، بزرگترین مشکل من این است که من فکر می کنم گاهی اوقات Fry کمی درگیر در داستان بود، و صداهای شخصیت خود را با هم. او به طور ناگهانی به یاد می آورد که چه کسی صحبت می کرد و Zaphod را از قلمرو قلمرو فورد بیرون می آورد و به اعتماد به دروغ مشغول می شد، اما اغلب کافی بود و به اندازه کافی در گفتگو بود که من به طور مشخص به عنوان یک روند، نه یک نمونه متوجه شدم. خوب، مهم نیست هنوز هم کاملا جذاب است یک مسئله فرمت حواس پرتی وجود داشت که در آن فاصله بین فصل ها بین پایان فصل قبلی ویرایش شده بود، Fry خواندن عنوان فصل (به عنوان مثال @ فصل پنج @) و ادامه داستان، هیچ مکثی وجود نداشت با وجود اینکه ادعای شنوایی این موضوع کم است، من چندین لحظه (کاملا ممکن) فاصله می گیرم یا کاملا جدا نیستم. من باید یکی دیگر از گوش دادن را به عنوان من رانندگی. اما من قطعا در مورد رفتن به رستوران در انتهای جهان مشتاق است اگر Fry در حال خواندن است.

مشاهده لینک اصلی
6 شیک درخشان ...! واقعا شوخ طبعی فوق العاده، زبان خنده دار، تصاویر پوچ و شخصیت های فوق العاده است. سرگرم کننده ترین سرگرم کننده تا به حال با کتاب است. و کتاب های صوتی .. من این را بر روی نوار، نسخه بی بی سی داشتم، و به این وسیله در ماشین من و یا در Walkman من به طور مکرر گوش می کردم.اگر شما تا به حال فکر کرده اید که کدام ارجاعات به شماره 42 آمده است، چه چیزی می تواند دو سر و یا در مورد پاسخ به زندگی، جهان و همه چیز - نگاه نکنید. در حقیقت، من اکنون برای دریافت کتاب صوتی و گرفتن یک زنگ و \u0026 amp؛ اطلاعیه صدا از آن. با عرض پوزش، باید برو ایا! ویرایش: پشت از برداشتن کتاب صوتی بی بی سی. OOOhhh، چگونه فوق العاده است. با عرض پوزش، مجبور شویم دوباره سگ بپوشیم و به اسمارتفون گوشی خود به Galaxy برسیم (که Walkman سئو سابقه است ..) ** سعی می کند سوت زدن مقدمه و خندان بد بو **

مشاهده لینک اصلی
آنها از قلب طلسم گریختند و اطرافشان را نگاه کردند. در میان ساختمان های بلند بسیار آرام بود. زمین با اشیاء روشن رنگی پوشانده شده بود، که از راه دور، به طرز کمی مانند رمان های کاغذی نگاه می کرد. Trillian یکی را انتخاب کرد. @ آن رمان کاغذی! @ او گفت، تعجب کرد. @ Long Hard Ride توسط لورلی جیمز @ او از طریق آن تلنگر شده است. Hm، چه کسی فکر کرده است که ساکنان اواخر Frogstar Z به عاشقانه های زنان تبدیل شده اند؟ @ با من، توسط مایا بانک ... اسرار خطرناک، توسط لیزا ماری رایس ... لذت کمی بی ضرر، توسط ملیسا Schroeder. آنها همه عجایب زنانه هستند! بقیه این بررسی در جاهای دیگر قابل دسترسی است (این محل را نمی توان برای دلایل سیاست Goodreads داد)

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را در حدود 51017 بار خواندم که در کلاس هفتم بودم. من کپی من را پوشیدم این یک زمان در زندگی من بود وقتی که من خیلی مایل بودم متعلق به برخی از گونه های بیگانه، که در اینجا از طریق هیچ خطایی از خود من به دام افتاده بود. همچنین: @ کشتی ها در هوا بسیار شبیه به آجر نیستند. @ چگونه می توانید در نوشتن چنین چیزی بهبود بخشید؟ س: چه چیزی در مورد مست بودن بد است؟ A: فقط یک لیوان آب بخورید. آه، خوب زمان.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها


 کتاب مرگ شهریار سنگور
 کتاب همه کاری که باید بکنی کشتن است
 کتاب سیاره آقای سملر
 کتاب ژنرال ارتش مرده
 کتاب سیلماریلیون
 کتاب شرق غرب