کتاب دره ی میلر

اثر آنا کوئیندلن از انتشارات نفیر - مترجم: مرجان محمدی-بهترین رمان ها

رمان دره میلر روایتی است درباره کشمکش میان مزرعه‌داران آمریکایی و دولت آمریکا برای کسب زمین به منظور پیشبرد برنامه‌های دولت که از زبان فرزند یکی از خانواده‌های درگیر در این ماجرا روایت می‌شود.

کویئندلن دارای پدری ایرلندی و مادر ی ایتالیایی و خود زاده فیلادلفیا در ایالات متحده است. حرفه‌اصلی او نویسندگی و روزنامه‌نگاری است. کویئندلن در مقام نویسنده خالق آثاری چون واقعی، سیاه و کبود، زندگی آرام با خرده‌های نان و دره میلر به شمار می‌رود.
او همچنین خالق زندگی‌نامه‌هایی از مشاهیر فرهنگی جهان نیز هست که با عنوان «شمع‌های بسیار»، «کیک فراوان» و «راهنمای مختصر برای زندگی بهتر» است که برخی از آنها دارای فروش میلیونی در جهان بوده است.

در بخشی از فصل نخست این رمان می‌خوانیم:
کاری بود که از قبل نقشه‌اش را کشیده بودند و همه ما دیگر آن را می‌دانستیم. افراد دولت، سرتاسر بهار جلسه می‌گذاشتند تا نظر ساکنان را به نقشه‌هایشان جلب کنند. اسمش را گذاشته بودند، جلب نظر عموم، اما همه در دره میلر می‌دانستند که صرفا معنایش این است که پشت بلندگوهای نصب شده در راهروهای مدارس متوسطه بایستی و آخر کار ببینی که افراد دولت نقشه‌های از قبل طراحی‌شده‌شان را بی‌چون چرا عملی کرده‌اند. همه به هر حال، در این جنب و جوش شرکت داشتند. کارمردم همین است. دولت هر تصمیم می‌خواهد می‌گیرد و سعی می‌کند به تو بقبولاند که تو خودت آن را خواسته‌ای…


خرید کتاب دره ی میلر
جستجوی کتاب دره ی میلر در گودریدز

معرفی کتاب دره ی میلر از نگاه کاربران


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی


مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دره ی میلر


 کتاب مجردان تپه و چند داستان دیگر
 کتاب دور دنیا در هشتاد روز
 کتاب مرفی
 کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی
 کتاب همه جا آتش های خرد
 کتاب فکرهای نبوغ آمیز (بیشترشان)