کتاب خانه درختی 52 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-بهترین رمان ها

‫اندی و تری سیزده طبقه‌ی دیگر به خانه درختی سی‌و‌نه طبقه‌شان اضافه کرده‌اند. حالا یک خانه‌درختی پنجاه‌و‌دو طبقه دارند. طبقه‌ی اره‌برقی‌دار، اتاق له کردن هندوانه، اتاق پیتزای خودت را بپز، هویج پرت‌کن موشکی، مسیر مسابقه با اسب‌های چوبی، خانه ی اشباح و کلی چیزهای تازه به خانه‌شان اضافه کرده‌اند.. کتابی که سفارش گرفته‌اند هنوز تمام نشده. تری و اندی منتظرند که آقای غول‌دماغ تماس بگیرد و مهلت تحویل کتاب را یادآوری کند، اما این بار بر خلاف همیشه خبری از آقای غول دماغ نیست. بچه ها یک آژانس پیشرفته‌ی کارآگاهی تأسیس می‌کنند تا آقای غول‌دماغ را پیدا کنند. همه‌چیز مشکوک است. جیل هم به خواب عمیقی فرو رفته …
‫داستانی سرشار از نوآوری و خلاقیت. نکته‌ی قابل توجه این کتاب تشویق کودک به خوردن سبزیجات است، بدون این که خبری از مستقیم‌گویی یا نصیحت که بچه‌ها از آن بیزارند، در داستان باشد. تصاویر هم لطف داستان را بیش‌تر می‌کنند.


خرید کتاب خانه درختی 52 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 52 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 52 طبقه از نگاه کاربران
انجام شده با سری. پیدا کردن این کتاب ها جالب نیست خواندن بچه ها برای تکمیل مجموعه. فقط متوجه شدم یک نفر دیگر در بخش Dept 2015 وجود دارد. خدا آن را لعنت کند!

مشاهده لینک اصلی
چه کسی می تواند یک خانه درخت 52 طبقه را بسازد؟ فراموشش کن! من 6 ساله هستم خواندن آن را در 1 روز افسانه است که دیوانه و یا چه! این چیزی است که من در مورد کتاب فکر کردم: من حتی نمی دانم که آنها در آن زندگی می کردند !!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مشاهده لینک اصلی
من امروز از کتابخانه خارج شدم و امشب به پایان رسید. من از آن لذت بردم

مشاهده لینک اصلی
اگر به جوک های احمقانه احترام بگذارید، حلزون های نینجا از قد و قامت طعمه و مانند کتاب هایی با چند خط متن در یک صفحه استفاده می کنند، سپس @ 52-Story Treehouse @ و تمام پیشینیان آن را دوست خواهید داشت. شخصیت های این مجموعه اندی و تری، نویسنده و تصویرگر واقعی هر کتاب هستند. آنها یک درخت انبوه با طبقه ای که تقریبا همه چیز قابل تصور را دارند، مانند یک پرنده هویج موشک، یک اتاق پیتزا کاملا انبوه و یک مسابقه اسب سواری است. به نظر می رسد که دو پسر، روزهای خود را به حالت تعلیق در می آورند و به موقعیت های فوق العاده مسخره ای که اغلب در این کتاب به آنها اشاره شده است، رسیده اند. این طرح نسبتا ساده است - تری روز تولد اندی را فراموش کرده است - اما به سرعت تبدیل به چنان پیچیدگی می شود که بیشتر خوانندگان فراموش می کنند که این درگیری اصلی است. شاهزاده های سگ وحشی و پرواز اتومبیل های تخم مرغ سرخ شده، هر کسی؟ در نهایت، این به خوانندگان ابتدایی بالاتر خواهد آمد که از داستان های احمقانه که بر روی عناصر گرافیکی سنگین هستند و نور را بر پیچیدگی لذت می برند.

مشاهده لینک اصلی
هنگامی که شما یک اتاق از Kindergartners دارید چه می کنید، یک داستان را بنویسید و از doodles هایی از پسران 13 ساله به عنوان تصاویر استفاده کنید؟ شما این کتاب را می گیرید داستان فقط رمضان و بسیار قطع شده است که لذت بردن از آن دشوار است. اندی و تری باید یک کتاب را تمام کنند اما ناشر از دست رفته است. سبزیجات شراب وجود دارد، دوستان خود را در خواب (با یک صفحه و نیم از @ @ @ @ به ما اطلاع دهید که آنها برای مدت طولانی بخوابند)، ماشین تخم مرغ پرواز که توسط یک کاترپیلار خورده و بیشتر. من می خواستم این کتاب را دوست داشته باشم، اما از دیدن آن خیلی خسته کننده بود (16 صفحه نشان می دهد که چگونه از شر سبزیجات خلاص شوید)، من بیشتر از سرگرم کننده ناراحت شدم. چند عکس وجود دارد که ممکن است برای خوانندگان جوان ناراحت کننده باشد (اره برقی که گوش ها و پاها را قطع می کند؛ سبزیجات @ @ @ که خرد شده و کیک می خورند؛ و بیشتر). اما داستان داستان خیلی جوان است و ممکن است برای خوانندگان قدیمی هم کار کند. برای هر دو گروه، کتابهای بهتر وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 52 طبقه


 کتاب گیاهخوار
 کتاب موسم هجرت به شمال
 کتاب گنگ محل
 کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان)
 کتاب مجموعه ناهمتا
 کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان