کتاب خانه درختی 39 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-بهترین رمان ها

‫اندی و تری خانه‌درختی بیست‌و‌شش‌طبقه‌ی باحالشان را سی‌و‌نه طبقه کرده‌اند. یک ترامپولین بدون تور محافظ اضافه کرده‌اند، آبشار شکلاتی، آتشفشان فعال بدون گدازه برای برشته‌کردن مارشمالوهای خوشمزه‌شان، باغ‌‌وحش بچه‌دایناسورها، موزه‌ی اگه جرأت داری باور نکن، فیلی بوکسور به نام آقای خرطومکس و کلی چیزهای باحال دیگر. ‫اما مهم‌ترینشان طبقه‌ای فوقِ سری است که تری هنوز ساختش را تمام نکرده … آقای غول‌دماغ طبق معمول تماس می‌گیرد و با توپ‌و‌تشر مهلت تحویل کتاب را تا عصر فردا اعلام می‌کند. حالا وقت آن است که تری پرده از اختراع مخفیانه‌ای که کرده، بردارد: …
‫داستانی سرشار از شوخی همراه با طنزی خوشایند و راحت و دلنشین. یک داستان بلند تصویری که همراه شدن تصاویر با آن لطفش را بیش‌تر می‌کند. ماجراجویی‌های خنده‌دار و شخصیت‌های بی‌نظیر این داستان هر چه بیش‌تر آن را به اثری بی‌همتا تبدیل کرده‌اند.
رده سنی: ۱۰ سال به بالا


خرید کتاب خانه درختی 39 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 39 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 39 طبقه از نگاه کاربران
این کتاب بسیار جذاب درختخوار است! :-) آنها یک دسته چیزهای بیشتری اضافه کرده اند که سس عالی است! اگر می خواهید ببینید چه چیزهایی وجود دارد این سس عالی است، کتاب را بخرید یا آن را از کتابخانه عمومی محلی خود به صورت رایگان دریافت کنید! (اعتماد به نفس من ارزش آن را دارد.)

مشاهده لینک اصلی
این کتاب مانند یک کتاب واقعا سرگرم کننده برای خواندن بود! این چیزهای بسیار جالب در آن است! آن را بخوانید، آن را بخوانید!

مشاهده لینک اصلی
بنابراین خواهرزاد 8 ساله من این کتاب را میخواند و در حالیکه من بودم از آن قرض گرفتم. یک بچه بچه بزرگ!

مشاهده لینک اصلی
من واقعا این کتاب را دوست دارم من آن را واقعا لذت بخش پیدا کردم

مشاهده لینک اصلی
یکی از دوست من من آن را خوانده ام، اما چیزی است که شگفت انگیز است

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 39 طبقه


 کتاب انفجار بزرگ
 کتاب صبحانه در تیفانی
 کتاب تام گیتس خیلی فوق العاده است
 کتاب در ستایش مرگ
 کتاب سه گانه ی نیویورک
 کتاب پشت درهای بسته