کتاب خانه درختی 26 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-بهترین رمان ها

‫اندی و تری خانه درختی سیزده‌طبقه‌ی باحالشان را بیست‌و‌شش طبقه کرده‌اند. پیست ماشین‌برقی اضافه کرده‌اند، مسیر اسکیت با یک گودال کروکودیل زیرش، استادیوم گِل‌بازی، اتاقک ضد جاذبه، دریاچه‌ی یخی برای پاتیناژ با پنگوئن‌های پاتیناژکارهای واقعی و کلی طبقه‌ی باحال دیگر.
‫اندی هوس می‌کند شورت‌های کثیفش را توی حوضچه‌ی کوسه‌ها بشوید. کوسه‌ها شورت‌های کثیفش را می‌خورند و مریض می‌شوند. جیل که عاشق حیوانات است و همه‌چیز را درباره‌ی آن‌ها می‌داند، تنها راهِ چاره را عمل جراحی کوسه‌ها تشخیص می‌دهد.
‫در این داستان از گذشته‌ی تری و اندی و جیل باخبر می‌شویم، این که چطور همدیگر را پیدا کرده‌اند، خانه‌درختی را چطور ساخته‌اند و چه بلاهایی سرشان آمده و چه ماجراهایی را از سر گذرانده‌اند. با یک دزد دریایی باحال و انتقام‌جو به نام کاپیتانِ کله‌چوبی آشنا می‌شویم و از هزار توی نفرینی سر در می‌آوریم.
‫داستانی سرشار از شوخی همراه با طنزی خوشایند، راحت و دلنشین. یک داستان بلند تصویری که همراه شدن تصاویر با آن لطفش را بیش‌تر می‌کند. تصاویر کامل‌کننده‌ی داستان هستند و مخاطب را به کشف و دریافتن وادار می‌کنند.


خرید کتاب خانه درختی 26 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 26 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 26 طبقه از نگاه کاربران
این عاقبت به 13 داستان Treehouse داستان هر یک از شخصیت های اصلی و نحوه برخورد همه آنها را شرح می دهد. بسیاری از این واقعا درست است! اما این دقیقا به این دلیل نیست که چرا شرایط اضطراری همچنان اتفاق می افتد، مثل کوسه ها در خانه های کوفته ی درختان، خوردن لباس های Terry و خیلی بیمار شدن. خدا را شکر که جیل می تواند برود و سعی کند آنها را به زودی دوباره احساس کند. پس از آن البته هیچ داستان کامل بدون یک تبه کار و کاپیتان Woodenhead، دزدان دریایی بد می کند بزرگ است. پس از اولین کتاب، من می دانستم که بیشتر ماجراهای تری و اندی وجود دارد، اما من انتظار نداشتم که این اتفاق بیفتد. دو برابر تعداد طبقات درخت درخت! این کتاب بیشتر از ماجراهای پرطرفدار تری، اندی و جیل است. گربه ها پرواز می کنند و بسیاری از موارد مورد علاقه از اولین کتاب ظاهر می شوند، اما این داستان تازه ای است که برای طرفداران مناسب است تا حتی بیشتر از طنز و غم انگیز بودن این مجموعه را بدست آورند. در حال جستجو برای یک سری جدید برای طرفداران Wimpy Kid، این یکی از تصاویری است که متن را تجزیه می کند، مقدار مشابهی از funniness، و همچنین بسیاری از خروجی های بزرگ. مناسب برای سنین 8-12.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب (و The Treehouse 13 طبقه) را با پسرم خواندم. او پنج ساله شده بود و این کتاب به هر حال او و من بسیار خنده دار بود. همانطور که در مورد 13-Storey Treehouse بود، او در مورد برخی از نقاط طرح (پری دریایی و غیره) احساس ناخوشایند بود. این کتاب برای بچه های بزرگتر عرضه می شود، اما زمانی که پسر من آن را پیدا کرد، بدون آن بارنز و نجیب را ترک نکرد. از سوی دیگر، به سادگی خیره کننده است که چگونه اشتباهات املایی خنده دار در این عصر است. من اطمینان ندارم که بچه های بزرگتر آن را به دو بخش تقسیم می کنند. کتاب ها نیز سرگرم کننده بودند زیرا آنها را به فریب دادن کسی که در مورد درخت درختی خود (یا خانه باشگاه) خود را با انتخاب خود از امکانات رؤیا خواب. هنگامی که ما 39 ساله Treehouse را می بینیم بسیار خوشحال خواهیم شد.

مشاهده لینک اصلی
این یک طنز کاملا کوچولو است. معنی کاسه درگیر است، اما خوشبختانه داستان کاملا به عنوان منزجر کننده نیست. من به خودم عادت کردمeewwww، این ها منزجر کننده ... @ یک بار یا دو بار. من نمی توانم فکر کنم در مورد اینکه پسران احتمالا این کتاب را بخوانند (یا هر معادل پسر) و مجبور کردن دوستانشان برای خواندن آن پس از آن. بسیاری از چیزهای غیر واقعی خنده دار در رفتن (خوب، بد اعتراف من خندید با صدای بلند در برخی از نقاط) و اگر چه من هیچوقت ها مثل این کتاب فکر می کنم بسیار زیاد است، من واقعا از آن لذت ببرید. آن را سخت دوست ندارم یک کتاب با یک دختر حیوان دوست داشتنی که صاحب سیزده گربه پرواز است که همچنین می تواند در زیر آب با اسباب بازی شنا در شنا. همچنین، آن واقعا خواندن سریع است. من توانستم آن را در یک روز تمام کنم

مشاهده لینک اصلی
من فکر کردم این حتی بهتر از کتاب اول بود. و دیگران به نظر من با من موافق هستند، زیرا 26 داستان دیگر در دو عدد دیگر وجود دارد. از چیزهای کوچکی مثل صفحه بی نهایت 326 قدردانی میکنم. چیزهای بزرگ در اینجا. در این سری، طنز به اندازه کافی وجود دارد تا جالب تر از هر سطح خواندن خاصی باشد. (من می توانم بگویم که من علاقه مند بودم و ممکن است گذشته از سطح خواندن این کتاب باشد.) این عالی است اگر شما 7 یا 8 یا اگر نیاز به یک شکست سریع از افکار عمیق نویسندگان اسپانیایی خاویر ماریا. سریع برای خوانندگان جوان سر میزنم در این کتاب خیلی بیشتر از سرفصل های موجود در کتاب اول از کتاب اول وجود دارد که هیچ هدیه ای را به آنها نمی دهد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب فقط به عنوان 13-Storey Treehouse خنده دار است، اگر چه ممکن است برای بچه های کوچک تر ترسناک باشد. من توصیه می کنم که یک بزرگسال برای اولین بار آن را بخواند تا اطمینان حاصل شود که تم ها برای کودک فرد مناسب هستند. نقاشی ها و خط داستان باعث می شود خوانندگان درگیر در این روند شرکت کنند. همچنین، من نمی گویم که کتابboys آن @، اما آن را بسیار خوب است که قادر به ارائه چیزی غیر از داستان های ورزشی است که به پسران تجدید نظر است. این یک داستان ماجراجویی حیرت انگیز است که خوانندگان جوان و بزرگسال را خنده خواهد داد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 26 طبقه


 کتاب محرم
 کتاب هزار درنا
 کتاب آخرین رز کشمیری
 کتاب آیدا
 کتاب تابستان دیوانه‏‫
 کتاب بهشت