کتاب اعتراف

اثر جان گریشام از انتشارات مروارید - مترجم: جواد ثابت نژاد-بهترین رمان ها

اعتراف، داستان مردی است که بی‌گناه به زندان می‌افتد و در شرف اعدام شدن است، در حالی که مجرم واقعی در بیرون زندان، آزاد است. چهار روز مانده به اعدام مرد بی‌گناه، مجرم واقعی که دچار تومور مغزی لاعلاجی است، برای نخستین بار در زندگی مصیبت‌بارش، تصمیم می‌گیرد تا کاری درست انجام دهد و چون تنها او می‌تواند مرد بی‌گناه را نجات دهد، به جرم خود اعتراف می‌کند. با این حال چطور فردی مجرم، وکلا، قضات و سیاستمداران را متقاعد کند که آن‌ها در شرف اعدام فردی بی‌گناهند؟


خرید کتاب اعتراف
جستجوی کتاب اعتراف در گودریدز

معرفی کتاب اعتراف از نگاه کاربران
این کتاب یکی از چند کتاب بود که من را متقاعد ساخت تا ذهنم را در مورد موضوع تغییر دهد. قلبم را برای خواندن در مورد نژادپرستی و سوء استفاده هایی که باعث شد تا Donte در اعدام محکوم شود، شکست. من حتی بیشتر از این ترسیدم چون میدانستم که علیرغم این رمان داستان، من می دانستم که این واقعا اتفاق می افتد. پس از خواندن این رمان، من هرگز نمیتوانم از مرگ peanlty حمایت کنم، مهم نیست که شخص چگونه روانپزشکی باشد. من نمیتوانستم تراویس را با همدردی برای دونت آشنا کنم و شخصا بر این باور بود که او اعتراف کرد، زیرا او را برای شخص دیگری عذرخواهی کرد تا اعتبار خود را برای جرمش دریافت کند. یکی از چیزهایی که من دوست نداشتم این بود که نقاشی گرایچهای از رئوئه بود. او برای مرگ Dontes به خاطر نقض آنچه که او بر این باور بود عدالت را برای دخترش دریافت کرد بسیار مقصر بود. من فکر می کنم اکثر مادران همین کار را انجام می دهند. با این حال، Grishman آن را به نظر می رسد مانند او فقط مراقبت از توجه خود را و واقعا واقعا دختر خود را بسیار گرامی شگفت زده کرد. من فقط نمی توانستم تصور کنم که درد او قبل و بعد از اعدام بوده است. من همچنین معتقدم که وزیر بهترین تصمیم را از یک وضعیت وحشتناک دریافت کرده است و باید یک استثناء برای شرایطی مانند آن وجود داشته باشد. هیچکس نباید اجازه دهد حقیقت از بین برود چون اگر خطر دستگیری باشد. در کل من نمی توانم خواندن را متوقف کنم و این باعث شد که من واقعا درباره سیستم عدالتم فکر کنم و تغییرات لازم را انجام دهم. من از دولت رژیم مرگ است و نمی توانم کمک کنم اما می دانم که چند نفر بی گناه با دلار مالیات من اعدام شده اند. هرکسی که مطمئن نیست که کجا بر روی مجازات اعدام ایستاده است باید این کتاب را بخواند.

مشاهده لینک اصلی
بخشی از این کتاب به نظر می رسید بهترین عناصر Grishams @ Rainmaker را بپردازد، اما همه چیز بد در مورد این کتاب را ترک می کند. در کلاس درس، Ive از طریق کل کتابهای گریشام که اهدا شده بودند کار کرد. در حال حاضر با آنچه من دارم، واقعا نمیتوانم محبوبیت او را بگیرم. البته، من درخواست تجدید نظر در صفحه را می خواهم، اما کنار این، تنها @ The Client @ بود که جنبه ای نداشت که من رو اشتباه درآورد. گریشام، به عنوان یک نویسنده، به اعتقاد من بهتر است. از دو دهه کتابی که از او گرفته شده است، اخیرا منتشر شده یکی از لذت بخش ترین خواندن بود. روایت تنگ و مختصر بود. داستان داستان جذاب بود. شخصیت ها باورپذیر و کلیشه ای کمتر بودند. این کتابی بود که از خواندن لذت برده بودم و فقط راه من را از دست ندهید. یک راه آسان برای تشخیص آنچه که او توانست با این رمان در برابر «Rainmaker @» انجام دهد، این بود که چگونه با یک صحنه احساس عاطفی روبرو شد. در @ Rainmaker، @ چیزی که باید بسیار احساسی بود فقط نبود. بیش از حد بسیاری از طرح های طرح در هوا، بسیاری از آنها منحرف کردن به داستان واقعی است. برعکس، یک صحنه احساسی در @ Confession @ واقعا عاطفی بود. این احساس صادقانه بود و حواس پرتی از آن دور نبود. اگر بیشتر کتابهای گریشام مثل این بود، من می خواستم تقاضای 90 ساله اش را درک کنم و او را زود خواندن خواند. با این حال، این کتاب آخرین کتاب گریشام من را نشان می دهد و خوب آن را به پایان می رسانند.

مشاهده لینک اصلی
داستان شروع می شود با یک کشیش به نام کیت، که توسط Travis بازدید شده است. تراویس که سابقه ای در سمت اشتباه قانون دارد، به کیت اعتراف می کند که او یک دختر به نام نیکول را کشته است. دونات درام در دادگاه قتل نیکول محکوم شده است. این داستان شما را از طریق افکار کیتز درباره آنچه در مورد اعترافات، درباره تراویس و نقش او در اعدام دونات و رابی، وکیل مدافع دونته روبلی با همان ساعت دیوانه ای از اعدام که بر آنها می آید، مانند دیوانه می جنگد. تراویس کلیدی برای همه اینهاست، اما آیا هرکسی از یک شکارچی جنایتکار محکوم خواهد شد؟ آیا اعدام از فرماندار تگزاس خواهد ماند یا آیا دادگاه تجدید نظر موافقت می کند اقامت داشته باشد؟ شهرت اسلوون به شهر تقسیم شده است - سیاه پوستان می گویند که او بی گناه است و به اشتباه محکوم شده است، سفیدپوستان می گویند که او اعتراف کرده است که وی مجرم است. رئوئه، نیکول، خواهان عدالت است و می خواهد ببیند که هیولایی که کودکش را به قتل رساند، کشته می شود. حتی اگر یک جنبه قانونی برای این داستان وجود داشته باشد، مانند هیچ کتاب دیگری از جان گریشام که خوانده ام نیست. این داستان من احساس می کنم تمرکز بیشتر بر روی دیگران نسبت به بخش های قانونی است. یک داستان که واقعا لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
من با این کتاب دمیده شدم! انتظارات کمتری داشتم و تصمیم گرفتم این کتاب را در حالی که در ساحل می خواندم، اما حساس بود! من به شدت توصیه می کنم اگر شما علاقه مند به خواندن درباره مسائل روابط مدرن و سیاست های مجازات اعدام در ایالات متحده هستید.

مشاهده لینک اصلی
موضوع بسیار دشوار است. شما فکر می کنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اعتراف


 کتاب جنگولک بازی های جناب تام ۳
 کتاب خفگی
 کتاب داستان دو شهر
 کتاب جنگاوران اخترناو
 کتاب وارامو
 کتاب بخش سرطان